Federatie Van Biljart Verenigingen Haarlem
En Omstreken Opgericht 1934.

Het Bestuur Van De Federatie.

 

Voorzitter:

Dhr. Michel Stam
Slamatstraat 22
2022 VL HAARLEM
Mobiel: 06 14 33 88 80
Mobiel: 06 43 93 74 09
E-Mail: omstechniek@live.nl

 

Secretaris:

Dhr. Kees van Die
Kleverlaan 204
2023 JM HAARLEM
Tel: 023-52 64 370 (Priv)
Mobiel: 06 55 36 74 21
E-Mail:
kees@vandie.nu

 

Commissaris:

Dhr. Rene Rijbroek
Radboutstraat 36 Zw
2025 BK HAARLEM
Mobiel: 06 42 08 49 42
E-Mail: r.rijbroek@hotmail.com

 

Wedstrijdleider:

Dhr. Sander Zeemering
J .J.Hamelinkstraat 99
2033 LK HAARLEM
Mobiel 06 51 35 89 27
E-Mail: s.zeemering@chello.nl

 

Penningmeester:

Dhr. Albert Matzen
Rijksstraatweg 110 rd.
2022 DE HAARLEM

023-53 81 321 (Priv)
Mobiel: 06 51 73 07 75
ING Bank 7966 t.n.v. F.B.H.O.
E-Mail: albert.matzen@kpn.com

 

Website Beheerder:

Dhr. Willem Wassink
Indischestraat 65
2022 VP HAARLEM
023-53 77 104 (Priv)
Mobiel: 06 50 46 37 31
E-Mail: w.wassink6@chello.nl
Hotmail: wwassink7@hotmail.com

 

Ereleden:

Dhr. G.H. Pijlman
Sperwerstraat 16
2025 ZL HAARLEM
Erelid Wedstrijdleider
197??-2003
Wedstrijdleider van de Federatie.

 

Ereleden:

Dhr. A.B. van Velzen
Bertha von Suttnerstraat 71
2037 LG HAARLEM
Erelid Voorzitter
1978-2003
Div. Functies vervuld binnen de Federatie
waarvan het grootste deel als Voorzitter.